Golf de sur: nádherný golfový raj na tenerife

Vitajte v našom pútavom sprievodcovi golfovým raji na Tenerife – Golfovým Sur! Ak ste vášnivým golfistom alebo len milovníkom krásnych miest, kde sa môžete oddýchnuť a hrať si na zelených trávnikoch, ste na správnom mieste. Golf De Sur je jedným z najvýznamnejších golfových stredísk v tejto oblasti, ktorý vás určite očarí svojou krásou a vybavením. Prečítajte si náš podrobný pohľad na tento úžasný golfový komplex.

O golf de sur

Golf De Sur je osadený na malej západnej časti Tenerife, známom ako Kanárske ostrovy. Súčasťou golfového strediska je nádherný 27-jamkový golfový ihrisko, ktoré je obklopené úchvatnou prírodou a výhľadmi na oceán. Toto miesto je ideálne nielen pre golfistov, ale aj pre tých, ktorí chcú zažiť pokojnú atmosféru a krásnu prírodu.

Facility a služby

Golf De Sur ponúka širokú škálu zariadení a služieb pre svojich návštevníkov. Okrem samotného golfovania tu nájdete kvalitné tréningové ihriská, moderné klubovne, kde si môžete oddýchnuť po hre, a profesionálnych trénerov, ktorí vám môžu pomôcť zdokonaliť váš golf. Okrem toho tu nájdete aj reštaurácie a obchody s golfovým vybavením, takže vám bude chýbať naozaj málo.

Nezabudnuteľné golfové skúsenosti

Golf De Sur je miestom, kde si môžete užiť nielen samotnú hru, ale aj nádherné scenérie, ktoré vás obklopujú. Zelené trávnaté plochy, pohľady na oceán a sopečné vrcholky vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru. Nie je nič lepšie, ako prechádzať sa po ihrisku a snažiť sa zvládnuť rôzne náročné jame s týmito úchvatnými výhľadmi.

Čo Robí Golf De Sur Unikátnym?

Okrem krásneho prostredia a kvalitného vybavenia je Golf De Sur unikátny aj svojím prístupom k golfistom. Vytvára ideálnu rovnováhu medzi profesionálnym prístupom k golfu a uvoľnenou atmosférou, v ktorej sa budete cítiť príjemne a vítaní.

Frekventované Otázky

Aké je oblečenie vhodné na hranie golfu v Golfe De Sur?

Na golfovom ihrisku sa očakáva, že budete mať vhodné golfové oblečenie. To zahŕňa golfové topánky, nohavice alebo sukne, a košieľku s límečkom. Vyvarujte sa nosiť šortky, plavky alebo nevhodné topánky.

Je potrebné vopred rezervovať čas na hru?

Áno, je odporúčané vopred rezervovať si čas na hru. Golf De Sur je obľúbeným miestom medzi golfistami a rezervácia vám zabezpečí, že si určite zahráte v žiadaný deň a čas.

Je Golfový De Sur vhodný pre začiatočníkov?

Áno, golfový komplex je vhodný pre hráčov rôznych úrovní, vrátane začiatočníkov. Môžete si zobrať lekcie od profesionálnych trénerov a postupne sa zdokonaľovať v hre.

Tak neváhajte a vyhľadajte túto úžasnú golfovú destináciu na Tenerife. Golf De Sur vám ponúka všetko, čo si môžete priať – krásu prírody, skvelé vybavenie a nezabudnuteľné golfové skúsenosti. Pripravte sa na relaxáciu, zábavu a hru na jednom z najkrajších golfových ihrísk, aké Tenerife ponúka.

Pozri tiež:

Photo of author

Okin

Vložiť komentár